İnşaat Temizliği

İnşaat temizliği, özellikle yaşam alanları söz konusu olduğunda çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Bilinçsiz yapılması halinde, ortamların temizlenmesi bir yana, kirin daha geniş yüzeylere yayılması dahi söz konusu olabilir. Bu nedenle inşaat temizliğine, tüm eşyaların yerli yerine yerleştirilmesi ile başlamak gerekir ve bu sırada özellikle çekilemeyecek olan büyük eşyaların altları ve arkaları temizlenmelidir.

İstanbul inşaat temizliğinin en fazla yapıldığı, Türkiye’nin en kalabalık şehri olması dolayısı ile bu anlamda çalışan temizlik şirketlerinin sayısı da oldukça fazladır. H&N Temizlik gibi, müşteri memnuniyeti yüksek ve genel olarak tanınmış firmaların yanında, alanında yeterli eğitimi almamış personel çalıştıran şirketlerin sayısı da oldukça fazladır. Bu nedenle inşaat temizliği yaptırmak için doğru firmaları tercih etmek çok önemlidir.

İnşaat Temizliği Nasıl Yapılır?

  • İnşaat temizliği sırasında ilk olarak mümkünse büyük eşyaların yerlerinden çekilmesi ve altları ile arkaları ve etraflarının silinmesi sağlanır. Bu sırada yüzeylerin vakumlu süpürge ile toz kaldırmadan süpürülmesi önerilir.
  • İkinci aşamada yüzeylerin, içerisinde deterjan bulunan su ile ıslatılmış paspas yardımı ile silinmesi gerekir. Bu işlem sırasında, uzun zamandır temizlenmeyen ve yerleşmiş kirlerin temizlenmesi için daha fazla çaba harcanması söz konusu olabilir.
  • Yerlere bulaşmış olan alçı, kireç gibi kirlerin temizlenmesi için inşaat temizliğinde, ıslatılmış spatula kullanılabilir.
  • Mobilyaların tozları nemli bezle alınır. Ancak üzerinde leke bulunan mobilyalar, yüzeye zarar vermeyecek temizleyiciler kullanılarak temizlenir ve sonrasında da kuru bez kullanılarak son adım tamamlanır. İnşaat temizliği yapan firmaların, alanında eğitimli personel çalıştırmaları halinde, hangi yüzeyde hangi temizleyicinin kullanılacağını belirlemek daha kolay olacaktır. Aksi halde eşyaların zarar görebilmesi söz konusudur.

İstanbul İnşaat Temizliği Kime Yaptırılır?

Yeni evin keyfi sürülmeye bir an önce başlanacaksa, bunun için bir temizlik şirketi ile çalışmak en mantıklı çözümdür. Alanında kendini geliştirmiş bir firma, evin metrekaresine ve yapılacak olan işin büyüklüğüne göre gerekli sayıda temizlik görevlisini eve gönderir ve kısa bir süre içerisinde tertemiz bir eve kavuşmak çok daha kolay olur.

Hangi temizlik şirketinin seçileceğine karar vermek için ise izlenebilecek en kolay yol arama motorundan yardım almaktır. Arama kutusuna İstanbul inşaat temizliği yazıldığında pek çok seçenek ile karşılaşılır. Bu seçenekler arasında yer alan H&N Temizlik en doğru tercihlerden biri olacaktır. Bu durum, müşteri yorumlarının okunması ile de kolayca anlaşılır. Başarısı yorumlarla tescillenmiş olan firma ile yapılan görüşme sonrasında gerçekleştirilecek olan profesyonel temizlik sonrasında eşyaların taşınıp yerleştirilmesi ile artık yeni evin keyfi sürülmeye başlanabilir.

NASIL ÇALIŞIRIZ ?

Fiyat İsteğinizi Alırız

Fiyat teklifi isteğinizi detaylı bir şekilde sizden talep ederiz.

Temizlik için Keşif Yaparız

Temizlenmesini istediğiniz yeri, görmek ve kullanılacak malzemeleri belirlemek için keşfe geliriz.

Fiyat Teklifinizi Hazırlarız

Yapmış olduğumuz keşiften sonra belirlediğimiz kriterlere göre fiyat teklifimizi hazırlarız.

Her Yeri Tertemiz Yaparız

Fiyat teklifimizi kabul ettiğinizden sonra temizliğe geliriz.

TEMİZLİK BLOG

İnşaatınız Tertemiz Olsun!

İnşaat temizliği ihtiyaçlarınızda, profesyonel hizmetimizden yararlanmak ve fiyat almak için hemen bizi arayın. İnşaatınızı tertemiz yapalım.